Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir?
Kargonuz sipariş verdiğiniz verdiğiniz tarihten itibaren maksimum beş (5) iş günü içerisinde adresinize teslim edilecektir.

Siparişim Hangi Kargo Firması İle Gönderiliyor?
Cinselgiyim.com Kargo gönderilerinde Yurtiçi Kargo ile çalışmaktadır. Yurtiçi Kargo ile belirlediğiniz adrese teslim edilir.

Aldığım Ürünlere KDV dahilmidir?
Cinselgiyim.com sitesi üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dahildir.

Bulunduğum Adrese Kargo Dağıtım Yapıyor mu?
Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo firması ile Türkiye’nin her bölgesine teslimat yapmaktadır. Ancak bazı özel bölgeler için teslimat günü ya da şekli değişkenlik gösterebilir. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz ya da kargo firması ile iletişime geçebilirsiniz

Kargo Paketinin İçeriği Belli Oluyor mu ?
Kargo paketi, içeriği belli olmayacak şekilde Cinselgiyim.com sipariş departmanı tarafından hazırlanmaktadır.

Kredi Kartına Taksit Yapılıyor mu ?
Siparişinizi verirken açılacak olan ödeme sayfasında anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları için taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır.,

Kredi Kartı ile Alışverişlerde Kart Bilgilerimin Güvenliğinden Nasıl Emin Olabilirim ?
Cinselgiyim.com’dan alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliği bizim için yüksek önem taşımaktadır.Kredi kartı bilgileriniz hiç bir şekilde bilgi depomuzda saklanmamaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır ve bankanın sitemize entegre ettiği sanal pos aracılığı ile onay alınarak alışverişe devam edilir.Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın http:// protokolünden https:// protokolüne geçişi sayfanızın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.

Siteniz ile Paylaştığım Kişisel Bilgilerimin Güvenliğinden Nasıl Emin Olabilirim ?
Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için çok önemlidir. Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır. Cinselgiyim.com den alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler ( Teslimat ve adres bilgileri, telefon numaraları, e-mail adresleri ) sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.