Değerli müşterimiz,

Cinselgiyim.com’ dan aldığınız her ürün, üretici firmanın garantisi altındadır.

Satın almış olduğunuz ürün ya da ürünlerde yaşana bilecek herhangi bir problem ile karşılaştığınızda bize 0212 909 19 51 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde

(Pazartesi-Cuma 09.00 – 18.00 / Cumartesi 09.00 – 13.00) ulaşabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünü ambalajını tahrip etmeden, ürüne zarar vermeden, kullanmadan, size teslim edilen tarihten itibaren üç (3) iş günü süresi içinde sebep (defo, beden ve kusurlu ürünlerde) göstererek size gönderilen fatura nüshası ile teslim aldığınız şekilde bize ulaşması esnasında zarar görmeyecek şekilde paketleyerek Yurtiçi Kargo ile Ücret Gönderici ödemeli olarak iade edebilirsiniz. Yurtiçi kargo dışında herhangi bir kargo firması ile gönderilen ürünler kabul edilmeyecek ve müşteriye geri iade edilecektir.

İadenizde herhangi bir problem ile karşılaşmamanız için;

Ürünü, mutlaka ürün faturası ile birlikte göndermeniz,
Alıcı bilgileriniz eksiksiz yazılması
Orijinal kutusu ya da ambalajı yırtılmış, bozulmuş, zarar görmüş, kirlenmiş, koli bandı yapıştırılmış, kargo etiketi veya kargo bandı yapıştırılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, ürün cinselgiyim.com kesinlikle kabul edilmez.
Ürünün, size teslim edildiği şekli ile bize ulaşmasını sağlamanız gerekmektedir.
İade süresi dolan, fatura nüshaları bulunmayan, kullanılmış, hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

İadesi olmayan ürünler; alt çamaşır içeren babydoll ve fantazi iç giyim, külotlar, külot içeren sütyen takımları, külotlu korseler ve jartiyerler iadesi hijyen koşulları gereği mümkün değildir.

Sitemizden satın aldığınız ürünlerde sadece belirtilen ürünlerde değişim yapılmaktadır.

Yukarıdaki şartlara uygun şartlarda ürünlerinizi aşağıdaki posta adresimize Yurtiçi kargo ile karşı ödemeli olarak kargolayabilirsiniz.

İadeniz depomuza ulaştığı andan itibaren inceleme ve kalite kontrol işlemleri ile iade işlemleri toplam 3 iş günü içinde tamamlanacaktır. Değişim işlemleriniz gerçekleştirilecektir .İade adresi ;

CINSELGIYIM.COM
İstiklal Mh. Duru Sk. No:6/1
Odunpazarı/ESKİŞEHİR
0212 909 19 51